Mikrojehličkování

Tato metoda napomáhá ke zlepšení stavu pokožky, vyhlazení nerovností na kůži, vrásek, jizviček, odstranění pigmentových skvrn, zlepšení celkové kondice pleti, zvýšení hydratace, omlazení a projasnění.

V čem tkví její úspěch?

Její kouzlo spočívá v tom, že pomocí hlavice, která obsahuje několik jehliček odstraňujeme z povrchu kůže zrohovatělé kožní buňky a vravujeme do kůže speciální sérum dle problému, který chceme řešit. Zároveň se stimuluje přirozený způsob hojení pomocí vlastní plasmy.

Průběh zákroku

Před samotným mikrojehličkováním aplikujeme anestetický krém. Po půl hodině probíhá samotný zákrok, kdy se vpravuje do kůže sérum. Následně kůži ošetříme sérem s obsahem antioxidantů a výživným zklidňujícím krémem, nebo maskou, následuje závěrečné ošetření

Metodu je vhodné opakovat několikrát po sobě, nejlépe v průběhu 2 - 3 týdnů. Z naší praxe máme zkušenosti, že klientky si metodu natolik oblíbí, že samy požadují zopakování kúry několikrát ročně, nebo chodí celoročně 1x měsíčně na udržovací omlazovací kúru. Tato metoda lze kombinovat s např. aplikací botoxu, výplní apod.

Výhody a nevýhody

Výhodou je časově nenáročná metoda - 1 hodina, s minimem nežádoucích účinků, po metodě se lze okamžitě vrátit do běžného života.

Mezi nežádoucí účinky patří ojediněle drobné modřinky, mírné zarudnutí u citlivější pokožky (není pravidlem)

Pro koho není vhodná?

Zejména u klientů, kteří trpí na jakékoliv infekční onemocnění, psychické poruchy, jsou náchylní k tvorbě keloidních jizev, u těhotných, trpící na krevní onemocnění a klinicky selhávající pacienty

Ceny zákroků

Samotný zákrok: 1 500 Kč

Jednorázové zakoupení jehly: 1 000 Kč

Proč naše zařízení?

Naše péče o Vás je zcela komplexní. Máme specializovanou ambulanci, kde je pro Vás vyhrazený dostatek času na kompletní vyšetření, pohovor o Vašich představách, informace o možnostech léčby a zodpovězení všech Vašich otázek. Spolupracujeme s odborníky. Léčbu Vám ušijeme na míru.