Plazmaterapie /PRP/

Také známá jako Drákulova metoda, je skvělá přirozená metoda, díky které se pleti navrací její pružnost, elasticita a hydratace. Tato metoda je vhodná jako prevence před stárnutím pro mladší ročníky a jako řešení povadlé kůže pro klienty vyššího věku.

V čem tkví její úspěch?

Klientovi odebereme jeho vlastní krev, kterou následně ve zkumavkách dáváme do centrifugy, kde se od sebe oddělí pevné a tekuté služky krve. Tato tekutá složka je plazma, která má hojivý a regenerační účinek. Tuto Vaši plazmu obohatíme o speciální látky a díky tomu je její účinek v kůži výraznější.

Poté aplikujeme takto obohacenou krevní plazmu do různých vrstev kůže podle toho, jakého výsledku chceme dosáhnout. Plazma se dá aplikovat na obličej, krk, dekolt i na oblast rukou, kde je velmi často vidět proces stárnutí.Výborné efekty jsme dosáhli i při zlepšení jizev, akné a také se může aplikovat na léčbu chronických ran.

Po aplikaci krevní plasmy je pokožka zdravější, jasnější a napjatá. Tato metoda je v zahraničí i u nás již dlouhodobě používaná s výborným efektem.

Metodu aplikujeme 3x po sobě a to vždy po 3 - 4 týdnech. Dále je vhodné ji zopakovat 1x ročně jako prevenci.

Vzhledem k tomu, že po aplikaci PRP metody klienti neztácí přirozený vzhled, zachovávají si mimiku, ale jejich pleť se výrazně zlepší a stárnutí se pozastaví, je tato metoda oblíbená i u lidí pohybující se na televizních obrazovkách nebo v divadle.

Proč zvolit naše zařízení?

Naše péče o Vás je zcela komplexní. Máme specializovanou ambulanci, kde je pro Vás vyhrazený dostatek času na kompletní vyšetření, pohovor o Vašich představách, informace o možnostech léčby a zodpovězení všech Vašich otázek. Spolupracujeme s odborníky. Léčbu Vám ušijeme na míru.

Ceny zákroků

1. sezení - plasma obohacená o DNA aktivátory: 6 000 Kč

2. a 3. sezení - plasma obohacená o speciální látky: 4 000 Kč