Výplňové materiály

Výplňové materiály, které používáme v našem zařízení obsahují tělu vlastní hyluronovou kyselinu, která je uměle vyrobena, aby se zamezilo případné alergické reakci na živočišný materiál. Účinek výplňových materiálů přetrvává několik měsíců, poté se materiál postupně vstřebá bez následků. Po úplném či částečném vstřebání materiálu je možné zákrok bez obav opakovat. Existují různé druhy výplňových materiálů, které se liší velikostí gelových částic a viskozitou. Výplňě s malými částicemi jsou vhodné k výplni drobných vrásek, větší gelové částice se používají ke zvětšení objemu a zahlazení hlubokých rýh.

Způsob aplikace

Výplně se aplikují tenkou jehlou do kůže. Tato aplikace je mírně bolestivá, na citlivých místech (např. rty) je možné aplikovat injekční anestesii či místní anestezii znecitlivujícím krémem. Efekt výplně je patrný ihned po aplikaci. Někdy bývají v místě aplikace patrné stopy po vpichu jehly a začervenání, které do několika dnů zmizí.

Tato místa je možno zahladit korektorem či make-upem. Rty bývají po aplikaci výplně více či méně oteklé, otok zmizí do 2 až 5 dnů. Zákrok je prováděn ambulantně a trvá zhruba 15 - 30 min.

Cena zákroku

Cena se odvíjí od spotřebovaného materiálu. O ceně se informujte před zákrokem.