Celulitida a pokleslá oční víčka

Většina žen mívá nadbytečné tukové zásoby v oblati podbřišku, hýždích a na stehnech. Tento depotní tuk je poměrně špatně prokrvován, což je zřetelné třeba po aerobiku, nebo jiném sportovním výkonu, kdy jsou tyto lokality chladnější.

Celulitida neboli pomerančová kůže trápí štíhlé i plnoštíhlé ženy. Příčinou ve většině případů bývá nedostatečný pohyb, nadváha, dědičnost, nesprávné složení stravy obsahující velké množství soli, nedostatečný přísun tekutin, hormonální dysbalance, stres, nikotin a další.

Problém pokleslých očních víček není pouze estetický, ale často dochází ke zhoršení zraku, může se objevit i svedění kůže v oblasti očí.

Léčba celulitity

Před zahájením samotné léčby vám poskytneme komplexní poradenství, při kterém se dozvíte jak pečovat o svou kůži, jaké techniky masáže a kosmetické přípravky vám pomůžou nebo jak se máte správně stravovat.

Poté navrhneme nejoptimálnější léčbu a to buď manuální nebo přístrojovu lymfodrenáž, odbourávání tuků pomocí podtlaku, léčbu pomocí ultrazvuku nebo radiofrekvence. Na menší ložiska můžeme aplikovat léčbu injekční lipolýzou tzv. tukožroutskou injekcí.

Plastická operace

Spolupracujeme se zkušeným plastickým chirurgem MUDr. Jánem Pilkou, který má bohaté zkušenosti s různým typem plastických operací. MUDr. Ján Pilka realizuje chirurgické řešení pokleslých horních i dolních víček. Kromě toho se specializuje na lipotransfer – přesun tuku z nevyhovujících partií, využitelné jako např. pro výplň rtů nebo obličeje.

Proč zvolit naše zařízení?

Naše péče o Vás je zcela komplexní. Máme specializovanou ambulanci, kde je pro Vás vyhrazený dostatek času na kompletní vyšetření, pohovor o Vašich představách, informace o možnostech léčby a zodpovězení všech Vašich otázek. Spolupracujeme s odborníky. Léčbu Vám ušijeme na míru.

Ceny zákroků