Formování postavy

Máte-li pocit, že na některých místech máte "něčeho navíc", že některé vaše partie, jako třeba v oblasti pasu nebo na bříšku potřebují ubrat pár centimetrů, nabízíme možnost redukce objemu v oblasti bříška, stehen, zadečku a dolních končetin. Základem úspěchu všech námi používaných metod je naše vzájemná spolupráce!

Léčba formování postavy

Jako první s vámi podrobně rozebereme co vás přesně trápí a jaké máte představy o Vaší postavě. Poté probereme vaši životosprávu a sportovní aktivity.

Ultrazvuková terapie

Ultrazvukové odbourávání tuků a zlepšení elasticity kůže.

Podtlakové odbourávání tuků a zlepšení elasticity kůže. „Rozbití“ tukových zásob, odstranění celulitidy pomocí rázové vlny a následné radiofrekvence.

Lokalizované tukové zásoby je možné odbourat pomocí injekční lipolýzy. Všechny metody doplňujeme o přístrojovou lymfodrenáž, který působí výborně na Váš lymfatický systém, celkovou detoxikaci organizmu a odplavení „rozbitých“ tukových buněk. Procedury se dají kombinovat.

Proč naše zařízení

Na pohovor s Vámi máme dostatek času ve specializované ambulanci. Procedury vybíráme s ohledem na Váš problém, preferujeme komplexní přístup. Léčbu Vám ušijeme doslova na míru. Pracujeme pouze s ověřenými metodami a certifikovanými přístroji. Garantujeme pouze odborný přístup našeho personálu.

Ceny zákroků