Odstranění jizvy

Jizvy jsou druhy útvaru na kůži a ve tkáni, které vznikají po poranění kůže. V některých případech můžou vzniknout jizvy, které během hojení zvětšují svůj objem a vytváří tak nevzhledné keloidy.

Pro dosažení příjemného vzhledu jizvy je důležitá správná péče a zahájení léčby ihned po zahojení jizvy. Péče spočívá ve správné tlakové masáži, pravidelném zvláčňování jizvy speciálními produkty nebo aplikaci silikonových náplastí.

Důležité je také omezení pobytu na přímém slunečním záření nebo alespoň používání krémů s vysokým ochranným faktorem.

Léčba jizev

Nabízíme vám všechny dostupné metody k odstranění jizev, mezi které patří biostimulační nebo frakční laser, karboxyterapie, aplikace lokálních kortikoidů ve formě injekce nebo krému, aplikace obohacené krevní plasmy, chemický peeling, aplikace CO2 kaše nebo tekutého dusíku. V případě atrofické jizvy pak použití výplňových materiálů.

Na jizvičky po akné a vyhlazení nerovností na kůži doporučujeme použití metody mikrojehličkování.

Společně vybereme a doporučíme vám konkrétní speciální přípravky k ošetření jizev.

Proč naše zařízení

Naše péče o Vás je zcela komplexní. Máme specializovanou ambulanci, kde je pro Vás vyhrazený dostatek času na kompletní vyšetření, pohovor o Vašich představách, informace o možnostech léčby a zodpovězení všech Vašich otázek. Léčbu Vám ušijeme na míru.

Ceny zákroků