Mateřská znaménka a jiné útvary na kůži a v podkoží

Jsou mateřská znaménka, se kterými se narodíme, jiná vznikají v průběhu života. Někdo jich má jen několik, jiný desítky až stovky.

Vzhledem k tomu, že kožních nádorů přibývá, doporučujeme vyšetření znamének alespoň 2x ročně, nejlépe vždy před létem a po létě, nebo kdykoliv kdy budete mít podezdření, že u znaménka dochází ke změně.

Může se změnit jeho velikost, barva, okraje, začne krvácet, svědit, bolet nebo se jinak projevovat, neprodleně nás kontaktujte!

Vyšetříme vaše znaménka pomocí přístroje dermatoskopu. A v případě potřeby vám znaménko odstraníme a pošleme na histologický rozbor, který určí, o jaký typ znaménka se jedná.

Prevence je vždy lepší, než řešení neblahých následků pozdě odhaleného zhoubného znaménka.

Léčba mateřských znamínek

Nabízíme dermatoskopické vyšetření všech znamének a jiných útvarů na kůži, jejich sledování nebo případně také ve většině případů nebolestivé chirurgické odstranění.

V našem zařízení vám můžeme nabídnout různé dermatochirurgické metody nebo také šetrnou léčbu laserem.

Proč naše zařízení

Poučíme Vás o abecedě znamének. Vysvětlíme Vám zásady správného opalování. Určíme Váš fototyp a doporučíme správnou ochranu před sluníčkem. Máme bohaté zkušenosti s dermatoskopií a v oboru dermatochirurgie. Na naší ambulanci Vám poskytneme komplexní vyšetření, profesionální přístup a v případě potřeby okamžité řešení.

Ceny zákroků