Vypadávání vlasů

Příběhy pacientů, kteří navštívili naši ambulanci jsou různé. Ženy trápí nadměrné vypadávaní vlasů na zejména na temeni, přičítají to období po porodu, problémy s dětmi, mnohé kromě rozvodu řeší i tento problém. Muži se s tím vyrovnávají mnohem lépe, ale přichází zejména v mladším věku.

Je úplně normální, že vlasy padají, protože dochází k jejich obměňování. Zejména po umytí vlasů se již může uvolnit i více. Pokud ale máte dojem, že se změnila kvalita Vašich vlasů, jejich padání je podstatně výraznější a nacházíte vlásky doslova na každém kroku, přijďte k nám na vyšetření.

Trápení s vlasy nemusí souviset pouze s psychickými obtížemi, ale může být důsledkem počínající nebo již probíhající nemoci, špatnou životosprávou, nedostatkem důležitých živin, hormonálními změnami, nebo špatně zvolenou kosmetikou a nebo jde o zděděný problém. Přijďte si s námi o tom promluvit.

Léčba vypadávání vlasů

Spočívá v našem zařízení především v určení příčiny vypadávaní vlasů, nebo změny kvality vlasů. Našim cílem je zjistit tuto příčinu a následně nakombinovat různé metody a léčbu, které povedou k tomu, že Vám vlasy přestanou padat a postupně se obnoví, vrátí se jim pevnost a lesk.

Pohovoříme o Vašem problému a budeme se snažit najít příčinu. V případě potřeby odebere vzorek z kůže a odešleme na rozbor, podle výsledku Vám doslova ušijeme léčbu na míru.

Provedeme potřebná laboratorní vyšetření. Doporučíme Vám nejvhodnější celkovou léčbu z dostupných preparátů na trhu. Doporučíme Vám nejvhodnější lokální léčbu z dostupných preparátů na trhu. Doporučíme Vám přístrojovou léčbu, vysvětlíme přínos každé dostupné metody na našem pracovišti. Zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Proč naše zařízení

Naše péče o Vás je zcela komplexní. Máme specializovanou ambulanci, kde je pro Vás vyhrazený dostatek času na kompletní vyšetření, pohovor o Vašich představách, informace o možnostech léčby a zodpovězení všech Vašich otázek. Léčbu Vám ušijeme na míru.

Ceny zákroků